Довідка про доходи (бланк)

У різних випадках життя громадянину нашої країни може знадобитися документально підтвердити той чи інший факт. Для цього, зазвичай, використовуються довідки, які розрізняються своїми назвами в залежності від того, для яких цілей вони необхідні. Серед таких документів часто зустрічається довідка про доходи особи, яку необхідно надавати в різні установ та при різних осбавинах.

Ми розповімо, які довідки існують та надамо бланки найбільш поширених документів.

Популярні випадки використання довідок – надання у візові центри для отримання громадянином дозволу на тимчасове відвідування чужої країни. Необхідність її продиктована вимогами країн, згідно з якими громадянин повинен мати свій дохід в рідній країні, в якості гарантії того, що він не збирається міняти своє місце проживання.

Але, найбільш часто причиною звернення громадянин за такою довідкою, є намір отримати позикові кошти від банку. Банківські установи в таких випадках вимагають документального підтвердження доходу особи – для своєї впевненості в її платоспроможності.

Порядок отримання довідки про доходи

Відповідно до норм закону, будь-яка особа має право на отримання такої довідки від свого офіційного роботодавця, звернувшись при цьому з відповідною заявою у відділ кадрів, бухгалтерію організації, в якій він працює.

Приклади таких заяв, як правило, є в кожній компанії, скласти її не складає ніяких труднощів. Час очікування працівника на виготовлення довідки про його доходи встановлений законом – в три робочих дні. Такий термін повинен дотримуватися кожним роботодавцем.

Довідка завжди повинна бути завірена печаткою організації та підписами керівника (уповноваженої особи) та бухгалтера.

Читайте також:  Як написати резюме на українській мові (зразок резюме на працевлаштування)

У разі, коли для довідки дозволяється вільна форма, то при її написанні слід враховувати характер запитуваної інформації. Для загальних випадків можливе оформлення довідки «за місцем вимоги», таким чином не обмежується коло її одержувачів.

Нижче розташований типовий бланк довідки про доходи, варіант якого можна скачати безкоштовно.

Види довідок про доходи (бланк)

В останньому описаному випадку можливо два варіанти форми, що вимагається для довідки банку, яка залежить від умов кредитної програми.

Довідка про доходи для кредиту

Банк може вимагати такий документ за формою 2-ПДФО, такий варіант є найбільш суворим, так як в такому випадку відображається тільки офіційний дохід працівника, згідно податкової звітності самого роботодавця. Дані такої довідки можуть бути перевірені, а тому вона вважається найбільш бажаною для будь-якого кредитора.

Другим варіантом довідки є довідка за формою банку (або іншої установи), полегшена форма документа, яка передбачає вказівку даних роботодавцем, не спираючись на податкові документи, а лише на фактичну заробітну плату працівника (яка може бути не тільки «білою» в деяких випадках).

Бланк документу можна переглянути:

довідка про доходи для отримання кредиту

або скачати тут:

Довідка про доходи для отримання кредиту (бланк)

Довідка про доходи для отримання субсидій

Бланк довідки про доходи особи, що звертається за оформленням дотацій на житловокомунальні послуги затверджений наказом Міністерства праці та соцполітики від 27.0804 №192 для.

Зверніть увагу: при призначенні субсидії береться довідка про доходи за попередні 12 місяців. Іншими словами, якщо заява на отримання субсидій подана у 2018 році, беруться дані про доходи за 2017 рік.

Зразок довідки можна переглянути тут:

або скачати за чим посиланням:

Довідка про доходи для отримання субсидій (бланк) 

Довідка про доходи за місцем вимоги

Більшість документів видається саме з таким формулюванням. Здебільшого такий документ може запитувати особа в процесі збору документів для складання позовної заяви (наприклад, при стягненні аліментів).

Читайте також:  Автобіографія - зразок написання 2018, 2019

З бланком довідки про доходи за місцем вимоги можна ознайомитися тут:

або завантажити у електронному вигляді:

довідка про доходи за місцем вимоги (бланк) 

 

1
Отправить ответ

avatar
1 Тем комментариев
0 Ответов
2 Подписчиков
 
Популярный комментарий
Популярное обсуждение
  Подписка  
новейшим старейшим рейтингу
Уведомления of
Інна
Гость
Інна

Шановні. Підкажіть, будь ласка. У довідці про доходи для отримання субсидій після таблички у абзац “Загальна сума доходу за період з ______ 20___ року по ______ 20____ року” вписуємо число, місяць, рік чи тільки місяць та рік. Виникли труднощі, так як в одному місці не приймають у форматі “місяць/рік”, а у іншому місці не видають “число/місяць/рік”. Із підтвердженням згідно нормативних актів, пліз.

wpdiscuz   wpDiscuz